Ogłoszenia

Zachęcamy Państwa Rodziców do współdecydownia  o sprawach przedszkola; wyrażania opinii, sugestii, pomysłów do realizacji.  Można je zgłaszać nauczycielom, dyrekcji,  poprzez skrzynkę pytań i uwag oraz  e-maile na adres: przedszkoletarnowiec@op.pl

Proszę Państwa Rodziców o przestrzeganie zapisu Statutu Przedszkola dotyczącego przyprowadzania do przedszkola dziecka w dobrej kondycji zdrowotnej – wynika to z dbałości o dobro, zdrowie wszystkich dzieci, co jest istotne zwłaszcza w sezonie zwiększonej zachorowalności dzieci.

W przypadku, gdy zauważymy objawy chorobowe u dziecka, natychmiastowo będziemy wzywać telefonicznie Państwa  do odebrania dziecka.

Uprzejmie proszę o zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad.

Informujemy, że od 1 marca br. w uzgodnieniu z organem prowadzącym przedszkole podnosimy dzienną stawkę żywieniową do 4,50 zł.  Zmiana ta podyktowana jest rosnącymi cenami produktów żywnościowych (stawka żywieniowa nie zmieniała się od  lutego 2012 roku).

INFORMUJEMY O TEATRZYKACH W ROKU SZKOLNYM 2019/20:

• 10 PAŹDZIERNIKA  2019 GODZ. 9.00   przedstawienie  „ STRAŻAK MACIUŚ” TEATR  LALEK  ART. CINEMA  NOWY SĄCZ. Cena: 4 zł
  • 9 GRUDNIA 2019  9.30  pt.„ KROWA KŁAMCZUCHA”  TEATR TOMCIO NOWY SĄCZ    Cena: 4 zł
  • 22 KWIETNIA 2020  9.00 „ ZŁOTY PTAK” TEATR  LALEK  ART. CINEMA  NOWY SĄCZ. Cena: 4 zł
  • 16 CZERWCA 2020 9.00 „ SMOK WAWELSKI”  TEATR  LALEK  ART. CINEMA  NOWY SĄCZ. Cena: 4 zł

21 listopada br. ( tj. czwartek) zorganizujemy ANDRZEJKI.

25 listopada br. (poniedziałek)  obchodzić będziemy w przedszkolu  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Dzieci w tym dniu przynoszą swojego misia pluszaka.

26 listopada ( tj. wtorek) o godz. 13.00 odbędzie się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA dzieci z najmłodszej grupy KRASNALI.

Na tę uroczystość serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z  grupy najmłodszej.